logo


+421 905 422 728
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 905 422 728
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Slovak Czech English German Polish

 

Aktuality - Novinky - Zaujímavosti - Blog

Odlepenie plastového háčika závisí na spôsobe jeho pripevnenia a použitých materiáloch. Tu je niekoľko tipov, ktoré by Vám mohli pomôcť pri odlepení plastového háčika:

Čítať ďalej...

Ak sa vám často stáva, že strávite nekonečné hodiny párovaním ponožiek po vypraní, určite vás bude zaujímať nový produkt na trhu - párovače ponožiek z plastu. Tieto jednoduché, ale užitočné zariadenia vám ušetria čas a zjednodušia proces párovania ponožiek.

Čítať ďalej...

Správne očistenie povrchu pred nalepením plastového výrobku je dôležitým krokom na zabezpečenie pevného a spoľahlivého spojenia. Ak povrch nie je správne očistený, môže to viesť k problémom s priľnavosťou a výsledkom môžu byť výrobky, ktoré sa odlepia alebo padnú. V tomto článku sa pozrieme na niektoré tipy na správne očistenie povrchu pred nalepením plastového výrobku.

Čítať ďalej...

Nalepovacie háčiky z plastu sú užitočným nástrojom na organizovanie priestoru v domácnosti. Sú praktickým a jednoduchým spôsobom, ako zavesiť rôzne predmety, ako napríklad kabáty, tašky, uteráky a podobne. Navyše, tieto háčiky sú často vyrábané z kvalitného plastu, ktorý je odolný a má dlhú životnosť.

Čítať ďalej...

Plasty sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života a nachádzajú sa v mnohých každodenných predmetoch - od obalov potravín až po elektroniku a dopravné prostriedky. Avšak, aj keď sú plasty praktické a pohodlné, majú obmedzenú životnosť a ich správne zneškodnenie môže byť problematické.

Čítať ďalej...

Spustili sme pre Vás novú a dúfame že modernejšiu webstránku.

Čítať ďalej...

Plastové predmety sú bežnou súčasťou našej každodennej rutiny a ich používanie sa neustále zvyšuje. Avšak, znečisťovanie životného prostredia plastovým odpadom je stále väčším problémom. Preto je dôležité nájsť spôsoby, ako recyklovať plastové odpady a zmierniť tak ich vplyv na životné prostredie.

Čítať ďalej...

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

download

created by: Marek Sarvas