logo


+421 905 422 728
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 905 422 728
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Slovak Czech English German Polish

 

V súčasnej dobe je pre podnikateľské subjekty nevyhnutné preukázať svoju schopnosť dodávať kvalitné produkty a služby pomocou zavedeného systému manažérstva kvality podľa najnovšej normy EN ISO 9001:2015. Týmto spôsobom zákazníci získavajú istotu, že ich požiadavky budú spracované a vybavené k ich spokojnosti. Systém manažérstva kvality ukazuje, že spoločnosť je zameraná na zákazníka a je schopná podliehať priebežnej kontrole certifikačných orgánov.

V roku 2009 sme sa rozhodli zaviesť systém manažérstva kvality, ktorý zahŕňal pevnú organizačnú štruktúru a záväzné postupy, ktoré sú pravidelne kontrolované internými aj externými audítormi. V lete toho istého roku sme podstúpili predcertifikačný a následný certifikačný audit od certifikačného orgánu ACB, s.r.o. Po splnení všetkých požiadaviek audítorov sme dňa 24.07.2009 získali certifikát č. 338/12 potvrdzujúci, že spoločnosť KMS-PT, s.r.o. má zavedený a udržiavaný systém manažérstva kvality, ktorý spĺňa požiadavky normy EN ISO 9001:2015.

 

ISO certifikár

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

download

created by: Marek Sarvas